Dünkü Maç Sonuçları

Tarih
Ev Sahibi
-
Deplasman
İ.Y.
25.01 23:00
Fluminense-PI
3-0
-
Ferroviario-PI
-
25.01 23:15
Danubio (Uru)
1-0
0-0
Fenix (Uru)
0-0
25.01 23:00
Osasuna
1-1
0-0
Sevilla
0-0
25.01 23:00
Ad Aserri
3-0
2-0
Cariari Pococi
2-0
25.01 23:00
CS Uruguay
1-0
0-0
San Jose FC
0-0
26.01 20:00
TB Berlin
0-1
0-1
Chemnitzer
0-1
26.01 14:00
Newells Old Boys 2
2-0
1-0
Platense 2
1-0
26.01 14:00
River Plate 2
3-0
0-0
Central Cordoba 2
0-0
26.01 14:00
Egnatia
1-2
1-0
Kukesi
1-0
26.01 17:00
Partizani
0-2
0-1
Teuta
0-1
26.01 20:00
Erzeni
0-2
0-0
Tirana
0-0
26.01 09:45
Melbourne Victory
1-2
1-1
Sydney FC
1-1
26.01 07:05
Melbourne Victory K
3-6
2-4
Sydney K
2-4
26.01 12:00
Shamakhi
2-1
0-1
Sabail
0-1
26.01 17:00
Sabah Baku
2-0
2-0
Neftci Baku
2-0
26.01 15:10
Emirates Club
2-1
0-1
Al Urooba
0-1
26.01 15:15
Al Hamriyah
1-0
0-0
Masafi
0-0
26.01 01:00
Alianca
0-5
0-2
Cruzeiro Arapiraca
0-2
26.01 01:00
ASA
1-1
1-0
CSE
1-0
26.01 01:30
CRB
1-1
1-1
Coruripe
1-1
26.01 00:15
Alagoinhas
0-1
0-1
Jacuipense
0-1
26.01 02:30
Jacobinense
1-0
0-0
Bahia
0-0
26.01 01:00
Porto Vitoria
1-3
0-2
Vitoria ES
0-2
26.01 00:00
Volta Redonda
5-1
4-1
Resende
4-1
26.01 02:10
Portuguesa RJ
0-2
0-1
Vasco
0-1
26.01 00:00
Hercilio Luz
1-0
0-0
Avai
0-0
26.01 02:00
Camboriu
1-1
0-1
Concordia
0-1
26.01 02:00
Figueirense
0-1
0-1
Chapecoense-SC
0-1
26.01 01:00
Barbalha
0-1
0-1
Maracana
0-1
26.01 01:00
Ceara
4-0
2-0
Pacajus
2-0
26.01 00:00
Avenida
1-1
1-0
Internacional
1-0
26.01 02:30
Gremio
1-0
0-0
Brasil de Pelotas
0-0
26.01 00:00
CRAC
3-3
1-2
Goias
1-2
26.01 00:30
Atletico GO
1-2
1-0
Anapolis
1-0
26.01 01:00
Goianesia
1-0
0-0
Gremio Anapolis
0-0
26.01 01:00
Morrinhos
4-0
2-0
Goiania
2-0
26.01 01:30
Aparecidense
2-0
0-0
Inhumas
0-0
26.01 01:30
Vila Nova
3-0
2-0
Ipora
2-0
26.01 00:30
Sousa
0-1
0-1
Campinense
0-1
26.01 01:30
Treze
3-0
2-0
Serra Branca
2-0
26.01 00:15
Athletico-PR
3-1
2-1
Foz do Iguacu
2-1
26.01 00:15
Azuriz
1-1
0-0
Sao Joseense
0-0
26.01 00:15
Cascavel
1-1
0-1
Cianorte
0-1
26.01 02:30
Maringa FC
0-1
0-1
Coritiba
0-1
26.01 00:00
Bragantino
2-0
2-0
Ferroviaria
2-0
26.01 00:30
Ituano
1-3
0-1
Palmeiras
0-1
26.01 01:30
Santo Andre
1-1
1-1
Botafogo SP
1-1
26.01 02:35
Santos
0-0
0-0
Agua Santa
0-0
26.01 20:30
Sao Bento
1-0
1-0
Inter de Limeira
1-0
26.01 00:00
Ponte Preta
3-0
1-0
Monte Azul
1-0
26.01 00:30
Noroeste
0-3
0-2
Juventus-SP
0-2
26.01 01:00
Comercial
2-1
1-1
Portuguesa Santista
1-1
26.01 01:00
Sao Caetano
2-2
0-1
Piracicaba
0-1
26.01 01:00
Taubate
0-1
0-0
Rio Claro
0-0
26.01 01:00
Velo Clube
1-0
0-0
Linense
0-0
26.01 01:00
Retro
1-1
0-0
Nautico
0-0
26.01 00:30
Alecrim
1-3
1-2
America-RN
1-2
26.01 01:00
Potyguar
1-0
1-0
Globo
1-0
26.01 05:00
ABD
1-2
1-1
Sırbistan
1-1
26.01 15:30
Finlandiya U17
3-2
2-2
Belçika U17
2-2
26.01 02:00
Inter Miami (Usa)
4-1
-
FIU Panthers (Usa)
-
26.01 02:30
Wanderers (Uru)
0-0
0-0
Cerro CA (Uru)
0-0
26.01 03:15
Barcelona SC (Ecu)
1-0
0-0
FC Dallas (Usa)
0-0
26.01 10:00
Baltika (Rus)
3-1
1-0
Decic (Mne)
1-0
26.01 10:00
Peresvet (Rus)
4-9
0-2
Saturn Ramenskoye (Rus)
0-2
26.01 13:00
Viborg (Den)
2-1
1-0
Aalborg (Den)
1-0
26.01 14:00
Young Boys (Sui)
4-1
1-1
Flora (Est)
1-1
26.01 14:30
AIK Stockholm (Swe)
3-1
1-1
Taby (Swe)
1-1
26.01 14:30
TSC Backa Topola (Srb)
3-1
1-0
Sturm Graz (Aut)
1-0
26.01 14:30
Yaroslavl (Rus)
1-0
0-0
Krumovgrad (Bul)
0-0
26.01 15:00
FK Vozdovac (Srb)
İPT.
-
Admira (Aut)
-
26.01 15:00
L. Mikulas (Svk)
0-1
0-0
Drita (Kos)
0-0
26.01 15:00
Vojvodina (Srb)
2-1
2-0
Shakhtar K. (Kaz)
2-0
26.01 15:30
FC Copenhagen (Den)
4-1
0-1
Hvidovre IF (Den)
0-1
26.01 15:30
Radnicki Beograd (Srb)
1-6
0-3
Celje (Slo)
0-3
26.01 16:00
Arsenal Tula (Rus)
4-1
1-0
Sutjeska (Mne)
1-0
26.01 16:00
Baltika (Rus)
2-0
0-0
Graficar Beograd (Srb)
0-0
26.01 16:00
LASK (Aut)
İPT.
-
Cukaricki (Srb)
-
26.01 17:30
Sturm Graz (Aut)
2-2
1-0
Dinamo Batumi (Geo)
1-0
26.01 18:00
Bodo/Glimt (Nor)
0-0
0-0
Kalmar (Swe)
0-0
26.01 18:45
F. Amager (Den)
3-1
2-0
Avarta (Den)
2-0
26.01 19:00
Hacken (Swe)
2-1
1-0
Fredrikstad (Nor)
1-0
26.01 19:00
Pisek (Cze)
1-2
1-1
Plzen B (Cze)
1-1
26.01 19:30
Pachern (Aut)
1-4
1-4
Heiligenkreuz (Aut)
1-4
26.01 20:00
Havelse (Ger)
2-0
2-0
Hannoverscher SC (Ger)
2-0
26.01 19:00
Polonya U16 K
3-0
2-0
Liechtenstein U16 K
2-0
26.01 19:00
Portekiz U16 K
2-1
1-0
İskoçya U16 K
1-0
26.01 10:00
Barito Putera
ERT.
-
PSIS Semarang
-
26.01 11:00
PSS Sleman
2-0
1-0
Arema
1-0
26.01 13:30
Persib
1-0
1-0
Borneo
1-0
26.01 17:00
Agadir
0-1
0-1
FUS Rabat
0-1
26.01 19:15
Chabab Mohammedia
0-1
0-0
Berkane
0-0
26.01 21:30
Union Touarga
0-0
0-0
Khouribga
0-0
26.01 18:00
Falcons
2-0
2-0
Steve Biko
2-0
26.01 18:00
Marimoo
0-0
0-0
Brikama U.
0-0
26.01 18:00
WAA Banjul
2-3
1-1
Greater Tomorrow
1-1
26.01 00:00
Arjantin U20
1-0
1-0
Peru U20
1-0
26.01 02:30
Brezilya U20
1-1
1-1
Kolombiya U20
1-1
26.01 16:00
Goa
4-2
3-0
East Bengal
3-0
26.01 13:00
Aizawl
1-0
0-0
Mohammedan
0-0
26.01 19:45
Groningen
0-1
0-0
Cambuur
0-0
26.01 22:00
Ajax
1-1
0-0
FC Volendam
0-0
26.01 03:00
Marathon
0-2
0-2
Vida
0-2
26.01 03:15
Honduras Progreso
0-1
0-1
Olimpia
0-1
26.01 03:15
Motagua
1-0
0-0
Real Espana
0-0
26.01 03:30
Victoria
1-0
0-0
Olancho
0-0
26.01 11:00
Al Naft
0-0
0-0
Al Sinaah
0-0
26.01 11:00
Al-Qassim
0-0
0-0
Al-Hudod
0-0
26.01 11:00
Naft Missan
1-1
1-0
Karbala
1-0
26.01 13:00
Al Najaf
0-1
0-1
Duhok
0-1
26.01 15:30
Al Kahraba
0-0
0-0
Al Zawraa
0-0
26.01 21:00
Cambridge Utd U18
1-0
1-0
Chelsea U18
1-0
26.01 13:30
Esteghlal F.C.
4-0
2-0
Malavan
2-0
26.01 15:30
Nassaji Mazandaran
0-1
0-0
Sepahan
0-0
26.01 21:00
Valencia
1-3
1-2
Ath. Bilbao
1-2
26.01 22:00
Real Madrid
1-1
0-1
Atl. Madrid
0-1
26.01 20:00
Sevilla K
ERT.
-
Huelva K
-
26.01 22:00
Tenerife K
2-1
1-0
Real Sociedad K
1-0
26.01 17:00
Hapoel Kfar Shalem
1-1
1-0
M. Herzliya
1-0
26.01 18:00
Maccabi Shaarayim FC
3-1
2-1
Beitar Shimshon
2-1
26.01 21:00
Shimshon Tel Aviv
1-0
1-0
H. Marmorek
1-0
26.01 21:00
Leiknir
2-3
1-2
Fjolnir
1-2
26.01 14:00
Gor Mahia
3-0
3-0
Talanta FC
3-0
26.01 00:20
Aguilas
1-1
0-1
Junior
0-1
26.01 23:00
Chico
2-0
1-0
Petrolera
1-0
26.01 01:00
Zeledon
1-1
1-0
Grecia
1-0
26.01 02:00
Sporting San Jose
2-0
1-0
Guadalupe
1-0
26.01 04:00
Saprissa
3-0
2-0
Puntarenas FC
2-0
26.01 19:30
LPRC Oiler
2-4
1-4
Mighty Barrolle
1-4
26.01 01:00
Celaya
1-0
1-0
Leones Negros
1-0
26.01 03:05
Cancun
0-1
0-0
Correcaminos
0-0
26.01 05:05
Alebrijes Oaxaca
3-0
3-0
Dorados
3-0
26.01 17:00
Atlas U20
1-2
1-1
Santos Laguna U20
1-1
26.01 15:30
Al Nasr
1-0
0-0
Sohar
0-0
26.01 17:30
Al-Msnaa
2-0
1-0
Sur Club
1-0
26.01 01:00
Ameliano
1-0
1-0
Olimpia Asuncion
1-0
26.01 22:15
Ferreira
0-2
0-2
Benfica
0-2
26.01 17:00
Al Feiha
1-0
1-0
Al-Hilal
1-0
26.01 20:00
Al-Ittihad FC
3-1
2-0
Al Nassr Riyadh
2-0
26.01 17:00
AS Togo-Port
0-0
0-0
Entente II
0-0
26.01 17:00
Sara Sport
0-1
-
Tambo
-
26.01 17:30
Lamia
4-2
3-1
Apollon Paralimniou
3-1
26.01 19:30
Panathinaikos
1-1
1-0
PAOK
1-0
26.01 14:00
Arsenal Tivat (Mne)
3-1
1-1
Buducnost (Mne)
1-1
26.01 14:00
Ch. Odessa (Ukr)
0-2
0-0
Novi Pazar (Srb)
0-0
26.01 14:00
Irak U20
2-1
1-0
Kırgızistan U20
1-0
26.01 14:30
Aktobe (Kaz)
0-0
0-0
Napredak (Srb)
0-0
26.01 10:00
Shakhtar K. (Kaz)
1-3
1-1
Aarhus (Den)
1-1
26.01 16:00
Pakhtakor (Uzb)
1-0
0-0
Mladost GAT (Srb)
0-0
26.01 21:30
Always Ready (Bol)
3-0
3-0
Vaca Diez (Bol)
3-0
26.01 15:00
Din. Kiev U21 (Ukr)
1-3
0-2
FK Vozdovac (Srb)
0-2
26.01 13:00
Al Wahda
1-1
0-1
Hottin
0-1
26.01 14:00
Indjija (Srb)
5-1
3-0
Borac Sajkas (Srb)
3-0
26.01 15:30
Namungo (Tan)
1-1
1-0
Al-Hilal Omdurman (Sud)
1-0
26.01 16:30
Lugano II (Sui)
1-4
1-0
Zurich II (Sui)
1-0
26.01 16:00
Radnik (Srb)
1-0
1-0
Termalica B-B. (Pol)
1-0
RB Leipzig - Stuttgart
1
Excelsior - Ajax
2
Bologna - Spezia
1
Lecce - Salernitana
1
Man City - Arsenal
1
Sevilla - Elche
1
Man City - Arsenal
2
Lorient - Rennes
2
RB Leipzig - Stuttgart
0
Ipswich - Burnley
1